ROCK HEART 2017

Rock- metalový festival v Moravském Krumlově hlásí další ročník! V minulém ročníků na festivalu vystupovala světová legenda Helloween, kapela která předvedla naprosto strhující show, a mnoho dalších kapel.

Jako headliner festivalu se představí vikingové AMON AMARTH (SWE), kteří se svojí show plné pyrotechniky a efektů dorazí až z dalekého Švédska! Na festivalu Rock Heart vystoupí jako headliner jednoho dne u nás a v zahraničí stále populárnější kapela POWERWOLF (GER)! Z Finska pro změnu dorazí hororový LORDI (FIN) a také melodická kapela SONATA ARCTICA (FIN). Z české rock-metalové scény vystoupí během dvou festivalových dnů ŠKWOR, ARAKAIN, DYMYTRY, HARLEJ, CITRON, ALKEHOL, TORR, DEBUSTROL, SALAMANDRA, KOMUNÁL, DEBILL HEADS, EAGLEHEART, BLEEDING HEART.

Festival Rock Heart pro vás v dalším ročníku připravil spousty novinek!

  • dvoudenní festival
  • originální festivalový merchendise
  • plně vybavené stanové městečko speciálně
  • vybavený catering pro návštěvníky areálu Festival

V roce 2016 získal spousty kladných hodnocení nejen od návštěvníků, ale dokonce i od odborníků z hudební branže.Hudební časopis Spark dokonce ohodnotil festival 95% a získal doporučení pro návštěvníky. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vidět zahraniční kapely v překrásném přírodním amfiteátru v centru Moravského Krumlova a staňte se návštěvníkem jednoho z největších festivalů na jihu Moravy. Více informací naleznete na facebooku festivalu Rock Heart a webových stránkách.

Těšíme se na Vás